Зеленський у середу – з візитом у Великій Британії – Новини України

Зеленський у середу - з візитом у Великій Британії - Новини України

Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський у середу, 8 лютого, відвідає Велику Британію. Про це повідомила британська газета The Guardian. Президент України зустрінеться з прем’єром Ріші Сунаком та українськими військовими.

– Візит президента Зеленського до Великої Британії є свідченням мужності, рішучості та боротьби його країни, а також свідченням непорушної дружби між нашими двома країнами, – сказав Сунак.

Очікується, що Зеленський також виступить перед британським парламентом. Прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак оголосить про поставку Києву далекобійної зброї, а також про розширену програму підготовки українських військ. Вона включатиме підготовку пілотів винищувачів і морських піхотинців.

Сьогодні також очікується оголошення про подальші британські санкції, в тому числі проти тих, хто допомагав президенту РФ Владіміру Путіну нарощувати свої статки, і компаній, які отримують прибутки від військової машини Кремля.

Після цього президент України у четвер має прибути до Брюсселя для участі в саміті ЄС. З початку російського вторгнення Володимир Зеленський здійснив лише одну поїздку за межі України. У грудні він поїхав до США і зупинився в Польщі на зворотному шляху.

19 листопада Ріші Сунак вперше з того часу, як у жовтні став прем’єр-міністром, відвідав Київ. 4 лютого президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак провели телефонну розмову. Українські військові знаходяться у Великій Британії для навчання на САУ AS90 та танках Challenger.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни