Зеленський вшанував пам’ять загиблих у Туреччині: Українці поділяють цей біль – Новини України

Зеленський вшанував пам'ять загиблих у Туреччині: Українці поділяють цей біль - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський відвідав посольство Туреччини в Україні та вшанував пам’ять загиблих внаслідок руйнівного землетрусу. Про це повідомляє сайт президента.

Зеленський зробив запис у книзі скорботи та поклав квіти на території посольства. Він також поспілкувався із послом Туреччини в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдером. Президент від імені українського народу приніс мешканцям Туреччини співчуття.

– Прийміть найщиріші співчуття від мене особисто та від імені народу України. Жахлива трагедія, яка в одну мить забрала стільки життів, озвалася глибоким болем у наших серцях. Розділяємо біль турецького народу та допомагаємо у цей скрутний час. Вічна пам’ять загиблим. Найшвидшого одужання постраждалим, – зазначив президент.

Вранці 6 лютого на південний схід Туреччини сколихнули кілька потужних землетрусів, магнітуда основного становила 7,7 бала. В обід поштовхи повторилися, викликавши нові руйнування. Землетруси завдали серйозних руйнувань і Сирії. На ранок 11 лютого підтверджена кількість загиблих внаслідок землетрусу в Туреччині перевищила 20 600, разом із загиблими в Сирії кількість жертв землетрусу наблизилася до 24 тисяч.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни