Зеленський вів у дію санкції проти російських компаній, які “підживлюють” Росію – Новини України

Зеленський вів у дію санкції проти російських компаній, які "підживлюють" Росію - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження санкцій проти російських фінансових компаній. Про це повідомив голова держави у вечірньому зверненні до українців.

– Сьогодні є новий санкційний крок нашої держави проти всіх, хто живить російську агресію. Підписав указ про набуття чинності рішення РНБО щодо санкцій проти російських фінансових суб’єктів. Це є санкції України. Але кожен такий наш санкційний пакет кладеться в основу роботи щодо санкцій з партнерами, – заявив Зеленський.

У своєму зверненні президент зазначив, що кожен такий санкційний пакет України стає основою санкцій, які запроваджують країни-партнери. За його словами, зараз триває підготовка до 10-го пакету санкцій Євросоюзу проти РФ і робиться все можливе для посилення цих заходів.

На сайті Офісу президента вже опублікували указ Зеленського про введення в дію рішення РНБО щодо санкцій проти Московської біржі та 333 громадян Російської Федерації.

– Ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 19 лютого 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (додається)”, – йдеться в документі.

Згідно з постановою РНБО, пропозиції щодо застосування санкцій було внесено Службою безпеки України та Національним банком.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни