Зеленський виступив у парламенті Данії

Зеленський виступив у парламенті Данії

Фото: Скріншот Володимир Зеленський виступив зі зверненням у парламенті Данії

Усі держави-сусіди Росії під загрозою, якщо Україна не вистоїть проти російської агресії, підкреслив президент.

Президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням перед парламентом Данії. Про це стало відомо у понеділок, 21 серпня.

У своїй промові він сказав, що усі держави-сусіди Росії під загрозою, якщо Україна не вистоїть проти російської агресії. Країна-агресор відкрито говорить, що не обмежиться Україною.

“Потім, після нашої країни вони хочуть понести ці страждання далі у Європу і далі у світ. І я впевнений, що ви це чуєте з Москви. Всі сусіди Росії під загрозою, якщо Україна не вистоїть”, – підкреслив Зеленський.

Він зазначив, що міжнародне право не вдасться реанімувати. За його словами, кожна з демократії світу може стати мішенню. Чи то для ракет, чи то для найманців, чи для дестабілізації. Він впевнений, що демократичні країни це відчувають.

“Але Україна таки вистоїть. Я прагну того, щоб ви це почули, побачили та відчули. Україна вистоїть”, – наголосив він.

Нагадаємо, за минулі вихідні Володимир Зеленський відвідав три країни Північної Європи – Швецію, Нідерланди та Данію.

Так, під час візиту до Швеції було досягнуто домовленостей щодо виробництва військової техніки в Україні та велись переговори щодо винищувачів Gripen.

У Нідерландах та Данії було досягнуто домовленості про передачу Україні винищувачів F-16 після навчання пілотів. Нідерланди нададуть Україні 42 літаки, а Данія – ще 19.

Також стало відомо, що сьогодні президент України може відвідати Афіни, де відбудеться зустріч лідерів Західних Балкан.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни