Зеленський відповів на петицію про припинення співпраці держорганів із виданням «Страна.ua» – Новини України

Зеленський відповів на петицію про припинення співпраці держорганів із виданням «Страна.ua» - Новини України

Президент Володимир Зеленський поручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Олексію Данілову розглянути можливість повного блокування та припинення співпраці держорганів із проросійським виданням «Страна.ua». Про це йдеться у відповіді президента на петицію. 

Зеленський нагадав, що до видання «Страна.ua» вже двічі застосовувались санкції. Вони в тому числі передбачають блокування субдоменів видання strana.ua, strana.news,strana.one, strana.digital, strana.today та соціальних мереж Facebook.com/gazetastranaua, @strana.ua, vk.com/ stranaua, ok.ru/stranaua. Моніторити дотримання санкій було доручено Кабінету Міністрів, СБУ, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та НБУ.

– З урахуванням викладеного електронну петицію надіслано Секретарю Ради національної безпеки і оборони України О.Данілову з проханням розглянути відповідно до вимог чинного законодавства України порушені питання, вжити необхідних заходів реагування та поінформувати Р.О.Балана про результати, – сказано у петиції.

Онлайн-видання «Страна.ua» із серпня 2021 року знаходиться під санкціями Ради національної безпеки і оборони. Основний домен strana.ua заблокований, але видання доступне за адресою strana.today. З початку повномасштабного вторгнення коментері “Стране” давали міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук та прессекретар президента Сергій Никифоров.
 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни