Зеленський: Ті, хто віддає накази та здійснює ракетні удари, не отримає помилування – Новини України

Зеленський: Ті, хто віддає накази та здійснює ракетні удари, не отримає помилування - Новини України

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців після серії масованих ракетних ударів 31 грудня. Він наголосив, що росіяни, які здійснили чергову ракетну атаку перед Новим роком – за диявола, а РФ веде війну заради того, щоб її президент залишався при владі до кінця життя. Про це глава держави сказав під час відеозвернення.

– Ця російська ракетна атака – це не результат року, як би цього не хотіли терористи, це результат долі самої Росії. Держава-терорист не отримає прощення, а ті, хто віддає накази на такі удари, хто здійснює – не отримає помилування, м’яко кажучи.

Декілька хвиль ракетного удару в передноворічний день, ракети проти народу – це зробили нелюди. Нелюди програють. Терористам це вже не змінити. На Великдень вони робили такі удари, на Різдво, Новий рік. Вони називають себе християнами, дуже хизуються своїм православ’ям, але вони за диявола. Вони за нього і з ним, – сказав президент.

Зеленський також звернувся до росіян російською мовою. Він сказав, що Росія не веде війну з НАТО, вона воює за владу Путіна.

– Вся ця війна, яку ви ведете, ви – Росія, вона не з НАТО, як брешуть ваші пропагандисти, вона не за щось там історичне, вона за те, щоб одна людина до кінця свого життя залишалася при владі. А що залишиться від усіх вас, громадяни Росії – його не хвилює, – наголосив президент.

Він заявив, що росіянам ніхто у світі ніколи не пробачить терору. І Україна це теж не пробачить, а коли росіяни зрозуміють. що вони наробили, вони самі не вибачать свого диктатора.

Раніше Зеленський попередив про можливість посилення обстрілів у новорічні та різдвяні свята. За його словами, у святковий час російські терористи можуть знову активізуватись. Бо вони зневажають християнські цінності та цінності взагалі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни