Зеленський та Гроссі обговорили зону безпеки на Запорізькій АЕС – Новини України

Зеленський та Гроссі обговорили зону безпеки на Запорізькій АЕС - Новини України

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав розміщення інспекторів МАГАТЕ на українських АЕС. Про це він заявив під час зустрічі з генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаелем Гроссі, який перебуває з робочим візитом у нашій країні. 

– Знаю, що наші команди працюють над посиленням безпеки ядерної інфраструктури. Дякую за позитивне рішення щодо розміщення інспекторів на наших атомних електростанціях. Це дуже важливо,  – наголосив Зеленський.

Гроссі в свою чергу запевнив, що місії МАГАТЕ створено на всіх АЕС. Він наголосив, що окрему увагу було приділено ситуації на Запорізькій атомній електростанції, яка досі перебуває під тимчасовою російською окупацією.

– Ми продовжили обговорення зони безпеки та охорони на Запорізькій АЕС. Робота продовжується. Зона необхідна для запобігання ядерній аварії, – відзначив Рафаель Гроссі у своєму твіті. 

Сторони домовились продовжити взаємодію між Україною та агентством з метою подальшого посилення ядерної безпеки в нашій країні на тлі бойових дій, що тривають.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни