Зеленський став першим із світових лідерів, кому зателефонував новий прем’єр-міністр Британії – Новини України

Зеленський став першим із світових лідерів, кому зателефонував новий прем'єр-міністр Британії - Новини України

Фото: facebook.com/zelenskiy.official/

Президент Володимир Зеленський провів першу телефонну розмову з новим прем’єр-міністром Великобританії Ріші Сунаком. Про це голова держави повідомив у вечірньому зверненні.

–  Говорив з новим прем’єр-міністром Британії Ріші Сунаком. Вірю, що партнерство між нашими державами і вже традиційне британське лідерство у захисті демократії та свободи й надалі посилюватимуться. Запросив пана прем’єр-міністра відвідати Україну, – сказав президент.

Згодом Зеленський додав, що цей дзвінок став для Сунака першим на посаді нового голови британського уряду. Сторони домовилися про “нові відносини” між країнами.

– Під час розмови з Ріші Сунаком домовилися написати новий розділ українсько-британських відносин, проте сюжет незмінний – повна підтримка російської агресії. Я ціную, що перший дзвінок прем’єр-міністра відбувся саме в Україні. І завжди вдячний народу Великобританії за підтримку, – написав президент у своєму Фейсбуці.

25 жовтня король Великобританії Чарльз III прийняв відставку Ліз Трасс з посади прем’єр-міністра та призначив замість неї Ріші Сунака. За останні 200 років 42-річний Сунак став наймолодшим прем’єр-міністром Британії та 57-м за рахунком. Він був єдиним кандидатом на цю посаду, оскільки його суперниця – лідер Палати громад Пенні Мордаунт відкликала свою кандидатуру за лічені хвилини до оголошення кандидатів від партії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни