Зеленський скептично оцінив ідею переговорів із Путіним – Новини України

Зеленський скептично оцінив ідею переговорів із Путіним - Новини України

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що зараз, зважаючи на ситуацію на полі бою, поганий момент для переговорних процесів із російською стороною. Про це він заявив в інтерв’ю The Economist.

Видання зазначає, що для деяких партнерів нещодавні труднощі України на полі бою можуть слугувати приводом для того, щоб примусити її до переговорів з Росією. Натомість Зеленський зазначає, що “це поганий момент, оскільки Путін бачить те ж саме”.

Український президент категорично відкидає ідею компромісу з Путіним. Він вважає, що війна продовжуватиметься “поки Росія залишається на території України”.

– Укладена угода не буде постійною. Російський президент має звичку створювати заморожені конфлікти на кордонах Росії (наприклад, у Грузії) не як самоціль, а тому, що його мета – відновити Радянський Союз. Ті, хто вирішує поговорити з цією людиною в Кремлі, обманюють самі себе, багато в чому подібно до західних лідерів, які підписали угоду з Адольфом Гітлером у Мюнхені в 1938 році тільки для того, щоб побачити, як вона вдирається до Чехословаччини. Помилка не в дипломатії. Помилка – дипломатія із Путіним. Він веде переговори лише із самим собою, – сказав Зеленський.

Президент України також зазначив, чим може обернутися для України та й для її західних партнерів припинення допомоги у війни проти Росії.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни