Зеленський розповів про значні результати у захисті України від агентів РФ – Новини України

Зеленський розповів про значні результати у захисті України від агентів РФ - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський заявив про значні результати СБУ, ДБР та Офісу генпрокурора у захисті України від працюючих на РФ та анонсував відповідні кроки РНБО. Про це глава держави розповів у вечірньому зверненні.

– Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Генерального прокурора мають значні результати у захисті нашої держави від тих, хто працював на державу-агресора. Будуть і відповідні кроки РНБО, які продовжуватимуть нашу лінію захисту держави, – зазначив він.

Зеленський повідомив, що в суботу вдень провів кілька нарад із представниками сектору оборони та правоохоронних органів. Основна тематика нарад – посилення державних інститутів України та захист інститутів від будь-яких спроб ззовні чи зсередини зменшити їхню дієздатність та ефективність. Це стосується різних напрямків: і кадрової політики, і взаємодії між державними інституціями, і чистоти того, як працюють державні структури, уточнив він. Зеленський запевнив, що держава продовжить модернізацію інститутів, процесів та процедур у них.

– Чистота в роботі державних структур має гарантуватися не лише тим, що залежить від самих людей, а й тим, який функціонал прозорості та підзвітності створено, – наголосив він.

Також 11 лютого Зеленський відвідав посольство Туреччини в Україні та вшанував пам’ять загиблих внаслідок руйнівного землетрусу. Він зробив запис у книзі скорботи та поклав квіти на території посольства.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни