Зеленський розповів, як дізнався про витік секретних розвідданих США – Новини України

Зеленський розповів, як дізнався про витік секретних розвідданих США - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський не знав про витік секретних документів американської розвідки до тих пір, поки не прочитав про це у ЗМІ. Про це український лідер розповів в інтерв’ю The Washington Post.

– Я не отримував інформацію ні від Білого дому, ні від Пентагону заздалегідь. У нас не було такої інформації. Це безумовно погана історія, – наголосив Зеленський.

За його словами, витік був невигідний для України, а також для репутації Білого Дому та Сполучених Штатів Америки. В той же час, відповідаючи на запитання, чи не призвело це до ослаблення довіри між країнами, Зеленський сказав, що не може «ризикувати нашою державою». А також що демонстрація особистих почуттів не варта потенційної шкоди підтримці США.

– Там, де я можу говорити відверто, я це роблю. Але є високі ризики. Якби це була моя війна проти Путіна, і нас було двоє на полі бою, я б сказав усім, що я про них думаю. Але тут історія трохи інша. Ми всі несемо відповідальність, – пояснив Зеленський. 

Витік секретних даних стався у квітні поточного року. В соціальних мережах оприлюднили американські секретні файли, які стосувалися війни в Україні, а також містили оцінки іноземних розвідок по ряду інших країн. 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни