Зеленський розповів, хто потрапив під обмеження і анонсував ще масштабніші санкції – Новини України

Зеленський розповів, хто потрапив під обмеження і анонсував ще масштабніші санкції - Новини України

Фото: President.gov.ua

Санкції, запроваджені Україною проти росіян, уже синхронізовано або синхронізовано зі світовими санкціями. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Сьогодні ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, що працюють на терор. Всього 220 компаній та 51 фізична особа. Це підприємства ВПК, що стосуються російські компанії. Підприємства, які обслуговують війну. І особи, за якими відбувається керування цими компаніями, – сказав президент.

Як зазначив голова держави, не всі з цих підприємств та осіб діють на території Росії. Частина з них – працюють в інших країнах, але глобальний тиск відчувають усі.

– Крок за кроком ми збираємо повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано. Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу. Коли Росія починала цю агресію, там дивилися світ як на себе в дзеркало. Там думали, що начебто всі у світі – такі ж цинічні й нібито – так само зневажають людей, як господарі Росії, – підкреслив він.

Зеленський заявив, що Україна разом із країнами-партнерами продовжить санкційні кроки. Також він анонсував нові санкційні пакети, які будуть ще масштабнішими.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни