Зеленський розповів, де знаходяться батьки та про що його запитують – Новини України

Зеленський розповів, де знаходяться батьки та про що його запитують - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський розповів, що його батьки перебувають в Україні та дуже його підтримують. Про це він розповів провідному Дмитру Комарову, який презентував спецпроект “Рік. За кадром та провів один день з українським лідером.

Комаров зокрема запитав, як Зеленський зараз спілкується зі своїми батьками. Багатьох цікавить, що саме 72-річна мати та 75-річний батько говорять президенту і де перебувають. Зеленський визнав, що батьки за нього переймаються. Вони перебувають в Україні, стежать за ситуацією та вірять у нашу перемогу.

– Мої батьки, вони всі знають. Вони знаходяться тут, в Україні, вдома. Мама завжди ставить, мені здається, однакові питання: як я, чи поїв я. А батько каже: “Слідкуємо, молодці, добивайте їх”, – зізнався Зеленський.

Президент зізнався, що сати просить його бути обережним. А батько Зеленського чекає, коли захисники України виженуть ворога та здолають усіх російських окупантів. При цьому президент каже, що тато з перших днів війни каже, що шансів у росіян немає.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни