Зеленський розкритикував головування РФ у Раді безпеки ООН: Доводить неспроможність організації – Новини України

Зеленський розкритикував головування РФ у Раді безпеки ООН: Доводить неспроможність організації - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Росія має відповісти за свій терор в Україні, а не ставати головою Ради безпеки ООН. Про це заявив український лідер Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

– Є новина абсурдна та деструктивна. Сьогодні Росія почала головувати в Раді безпеки ООН. Вчора російська армія вбила ще одну українську дитину – 5-місячного хлопчика з Авдіївки… І при цьому Росія головує в Раді безпеки ООН. Складно уявити щось таке, щоб доводити повніше банкрутство міжнародних інституцій, – зазначив глава держави.

За його словами, вже немає такого терору, який би не вчинила країна-агресор. І також не буде причин, щоб зупинити реформування глобальних інституцій, у тому числі Радбез ООН. Реформа, яка назріла, щоб держава-терорист та будь-яка інша держава, яка бажає стати терористом, не могла зруйнувати світ, наголосив Зеленський.

Зеленський також наголосив, що Росія понесе системну відповідальність за злочин насильницької депортації українських дітей. За його словами, в рамках ОБСЄ розпочалася робота над першим окремим міжнародним звітом, “який буде присвячений насильницькій депортації Росією українських дітей та спробам асиміляції наших дітей”. Цей злочин Росії – один із найцинічніших та антилюдських злочинів нашого часу, наголосив президент.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни