Зеленський: РНБО призупиняє роботу ОПЗЖ, «Партії Шарія» та інших проросійських партій

Новини

Зеленський: РНБО призупиняє роботу ОПЗЖ, «Партії Шарія» та інших проросійських партій

Сьогодні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що відповідно до рішення РНБО в Україні на час війни призупиняється діяльність низки політичних партій.

Так, за словами президента, РНБО вирішила, враховуючи повномасштабну війну, призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану. А саме: “Опозиційна платформа – За життя”; “Партія Шарія”; “Наші”; “Опозиційний блок”; “Ліва опозиція”; “Союз лівих сил”; “Держава”; “Прогресивна соціалістична партія України”; “Соціалістична партія України”; “Соціалісти”; “Блок Володимира Сальдо”.

Верховна Рада наразі вивчає рішення Ради національної безпеки щодо зупинення діяльності партій, що мають зв’язки з Росією. 

 Перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко. Накладені санкції, зокрема, стосуються партії ОПЗЖ. Ця партія представлена у Верховній Раді. До початку війни у складі цієї фракції перебувало 43 депутати. Поки що невідомо, у якому форматі депутати ОПЗЖ будуть продовжувати свою роботу у парламенті. 

Пряма мова Корнієнка: “Ми вивчаємо правові наслідки рішення РНБО щодо заборони партій. Рішення будуть згодом. Ми також очікуємо коментарі міністерства юстиції по виконанню указу президента”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни