Зеленський провів нараду в Харківській області

Зеленський провів нараду в Харківській області

Фото: Офис президента Президент України Володимир Зеленський

Йшлося про відновлення деокупованих територій регіону, облаштування фортифікаційних споруд, відновлення інфраструктури та надання допомоги постраждалим жителям.

            Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо ситуації в Харківській області. Про це він повідомив у телеграмі.   Йшлося про відновлення деокупованих територій регіону, облаштування фортифікаційних споруд, відновлення інфраструктури та надання допомоги постраждалим жителям.   Також Зеленський повідомив, що заслухав доповідь військового командування про оперативну обстановку в операційній зоні ОУВ Харків. Обговорив із представниками енергетичної галузі питання забезпечення всіх населених пунктів Харківщини електроенергією.   “Передав Харківському меру Ігорю Терехову почесну відзнаку Місто-герой України. Завдяки жителям цього прекрасного міста воно захищає нашу незалежність пліч-о-пліч з іншими містами нашої держави”, – зазначив Зеленський.      

      Як повідомлялося, минулої доби, 21 березня, війська РФ вкотре обстріляли прикордонні населені пункти Харківської області.   Нагадаємо, армія РФ намагалася наступати на Харківщині.        

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни