Зеленський про санкції: Закривають схеми на десятки мільярдів – Новини України

Зеленський про санкції: Закривають схеми на десятки мільярдів - Новини України

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Указ проти низки російських букмекерських контор включає понад 280 компаній та 120 осіб, які через схеми з гральним бізнесом працювали проти України. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

Зеленський пояснив, що указ проти низки російських букмекерських контор, оприлюднений 10 березня, – це новий санкційний крок проти фізичних та юридичних осіб. За його словами, це рішення готувалося якийсь час, воно ґрунтовно опрацьоване і закриває схеми на десятки мільярдів.

– Це понад 280 компаній та 120 осіб, які через схеми з гральним бізнесом працювали проти України, виводили кошти з нашої держави та фінансували різні російські комбінації, – сказав президент. – І це не останнє таке рішення. Україна захищатиметься всюди та всіма цивілізованими засобами.

Раніше команда Parimatch звернулася до президента Володимира Зеленського з приводу введених Радою національної безпеки та оборони санкцій. У заяві йдеться про те, що компанія припинила будь-яку співпрацю з росіянами.

10 березня Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб з України, Росії, Кіпру, Великобританії, Польщі, Туреччини та Нідерландів. Під 50-річні санкції потрапили букмекерські компанії Parimatch, “СпортБет”, “Марафон”, “Голден Бет”, “Перша міжнародна букмекерська компанія”, лотереї “Спортлото”, “ДСЛ”, “Спортивні лотереї”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни