Зеленський про санкції проти спортсменів та компаній РФ – Новини України

Зеленський про санкції проти спортсменів та компаній РФ - Новини України

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

У суботу, 15 квітня, було оприлюднено два санкційні укази проти осіб та компаній, які допомагають або підтримують Росію. Про це розповів у своєму зверненні український президент Володимир Зеленський.

– Сьогодні оприлюднено ще два санкційні укази проти осіб та компаній, які поділяють провину за цей терор чи допомагають йому. Зокрема це санкції проти осіб, які пропагують державу-терориста, прикриваються спортом. Проти тих, хто пов’язаний із його посадовими особами, – пояснив глава держави.

Він також зазначив, що окремим переліком санкцій є ІТ-компанії, які спонсорують терор або надають цифрові можливості для продовження агресії. Президент додав, що всі українські санкції синхронізуються із глобальними санкціями – це неминучий процес. Санкційний тиск на всіх, хто винен у цій агресії, блокування їх активів та можливостей на рівні всього світу – це самозахист світу від будь-яких інших проявів агресії, сказав Зеленський.

15 квітня Зеленський ввів у дію санкції РНБО проти російських спортсменів, а також низки юридичних та фізичних осіб. Указом 228/2023 він ввів у дію рішення Ради нацбезпеки та оборони щодо санкцій проти 87 фізичних осіб, більшість яких – російські спортсмени. Іншим указом, 227/2023 санкції запровадили проти 351 фізичної та 254 юридичних осіб, серед яких “Яндекс”, “Рамблер”, а також інші російські IT-компанії та підприємці.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни