Зеленський про санкції проти російських артистів: Вони будуть ізольовані від цивілізованого світу – Новини України

Зеленський про санкції проти російських артистів: Вони будуть ізольовані від цивілізованого світу - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський заявив, що росіяни, які виправдовують війну, допомагають її вести чи оспівують державу-терориста, мають бути “ізольовані від цивілізованого світу”. Він також анонсував такі санкції щодо осіб, які підтримують війну. Про це глава держави сказав у вечірньому зверненні.

– Є проміжний підсумок у роботі щодо багатьох громадян Росії та пов’язаних з нею осіб, які виправдовують війну, допомагають її вести чи оспівують державу-терориста. Сьогодні є перший такий список санкцій – будуть наступні рішення щодо санкцій проти таких осіб. Усі, чий голос звучить в унісон із гуркотом російської артилерії, будуть ізольовані від цивілізованого світу, – сказав він.

Президент також зазначив, що 7 січня світ вкотре зміг переконатися, наскільки брехливі “будь-які слова будь-якого рівня, що звучать з Москви”. Перемир’я, яке сама оголосила Росія, вона сама й порушувала.

– Вони щось там говорили про нібито припинення вогню… Але реальність – це російські снаряди, які знову били Бахмутом та іншими українськими позиціями. Вкотре підтвердилося: лише вигнання російських окупантів із української землі та ліквідація будь-яких можливостей Росії тиснути на Україну і всю Європу означатиме відновлення тиші, безпеки та миру”, – сказав Зеленський.

7 січня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій щодо 119 російських публічних осіб. Серед них опинилися троє українців. Це телеведуча Жанна Бадоєва, колишній український футболіст, нині один із тренерів петербурзького “Зеніту” Анатолій Тимощук, а також громадянка Росії, України та Ізраїлю співачка Лоліта Мілявська.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни