Зеленський – про рішення ЄП: Час визначенності

Зеленський - про рішення ЄП: Час визначенності

Фото: скриншот Президент Володимир Зеленський

Президент прокоментував “потужну резолюцію” Європарламенту у на підтримку європейських і євроатлантичних прагнень України.

Час для інтеграційної визначеності для України настав. Таким чином президент Володимир Зеленський прокоментував ухвалену Європарламентом резолюції, спрямованої на підтримку відновлення України та її інтеграції до євроатлантичної спільноти. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

“Маємо вагомі міжнародні кроки, які посилюють наші позиції одразу на кількох напрямках. Європарламент ухвалив потужну резолюцію на підтримку європейських і євроатлантичних прагнень нашого народу. У питанні про Альянс Європарламент фіксує саме той сенс нашого українського внеску в євроатлантичну безпеку, який передбачає, що шлях України в НАТО та політичне запрошення до вступу мають бути напрацьовані вже в контексті підготовки до саміту Альянсу у Вільнюсі. Час для інтеграційної та безпекової визначеності очевидно настав”, – сказав президент.

Заленський відзначив, що у резолюції є і конкретний заклик до лідерів Євросоюзу визначити чіткий шлях набуття Україною членства в ЄС.

Глава держави подякував за фактичну констатацію цього усім членам Європарламенту і президенту Європарламенту Роберті Мецолі.

Нагадаємо, сьогодні Європарламент більшістю голосів ухвалив резолюцію, спрямовану на підтримку відновлення України та її інтеграції до євроатлантичної спільноти. Голосування документа відбулося на пленарному засіданні Європарламенту у Страсбурзі.

Зеленський закликав Швейцарію дозволити реекспорт зброї в Україну

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни