Зеленський про підготовку до весни – “плюшки” для бізнесу та створення робочих місць – Новини України

Зеленський про підготовку до весни - "плюшки" для бізнесу та створення робочих місць - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо економічної підготовки України до весни. На ньому обговорювалися питання щодо економічного відновлення країни та створення нових можливостей. Про це йшлося у зверненні голови держави.

– Аграрний сектор – дуже гостре питання гуманітарного розмінування землі. На рівні Кабінету міністрів створено міжвідомчу робочу групу, яка забезпечить активізацію цієї діяльності – очищення ґрунтів від мін і снарядів, що не розірвалися, – повідомив Зеленський.

За його словами, Кабмін також готує спрощення різноманітних процедур у документації для бізнесу та нові робочі місця для повернення українських біженців на батьківщину.

– Уряд готує нові вагомі кроки у дерегуляції української економіки. Бізнес отримає спрощення у десятках напрямків – це скасування різних бюрократичних дозволів та ліцензій. Готуються кроки і у напрямку створення та підготовки робочих місць, – наголосив він.

Як зазначив президент, кожне робоче місце зараз у нашій країні стане допомогою української стійкості та шляхом для повернення наших співвітчизників до України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни