Зеленський про “мирний план” Китаю: Ми маємо свою формулу миру – Новини України

Зеленський про "мирний план" Китаю: Ми маємо свою формулу миру - Новини України

Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву Пекіна про “мирний план” для завершення війни Росії проти України. Голова держави сподівається на підтримку країнами української “формули миру”. Про це він повідомив у ході брифінгу.

– Мені здається, що наш документ, наша “формула миру”, яку вже підтримала велика кількість держав і ми чекаємо, що підтримають 23 числа, коли буде засідання ООН та голосування щодо відповідної резолюції – мені здається, важливо, щоб була одна позиція, – заявив Зеленський.

Як зазначив президент, жодних пропозицій від Китаю він не бачив і про план Пекіна йому нічого не відомо.

– Ми зацікавлені, щоб усі держави – європейські, всього світу, безумовно, Індія, Африка, Китай – були долучені до того, щоб закінчилася ця війна, щоб підтримувати нашу, мені здається, справедливу формулу миру, – наголосив він.

Йдеться про заяву головного дипломата Китаю Вана І на Мюнхенській безпековій конференції. Він сказав, що китайська влада пообіцяла представити свої варіанти щодо дипломатичного врегулювання війни Росії проти України. За його словами, Пекін підтримує мирні переговори, які будуть оформлені у вигляді документа з викладом позиції щодо політичного врегулювання війни.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни