Зеленський про контрнаступ: Треба йти вперед, і не давати Путіну перепочинку

Президент Володимир Зеленський у передачі “60 хвилин” Скотта Пеллі телекомпанії СBS прокоментував нібито повільний прогрес під час контрнаступу. За його словами, зараз захисникам важливо просуватись вперед хоч на невеликі відстані і не давати перепочинку президенту країни-агресора. 18 Вересня, 2023, 07:30 Україна Переглядів: 294 Володимир Зеленський і Скотт Пеллі. Фото: 60 minutes Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Ми повинні звільнити нашу територію якомога більше і рухатися вперед, навіть якщо це менше (півмилі) або (сто) метрів, ми повинні це зробити. Ми не повинні давати Путіну перепочинку”.

Володимир Зеленський визнає, що прогрес у контрнаступі повільний, але, за його словами, війська продовжують рух вперед. Наразі лінія фронту перетворилася на артилерійську дуель, де росіяни і українці випускають по 40 000 снарядів на день. Війна з використанням безпілотників також сповільнила прогрес інформує “УП” з посиланням на CBS.

“Це складна ситуація. Я буду з вами абсолютно відвертим. У нас є ініціатива. Це плюс. Ми зупинили російський наступ і перейшли в контрнаступ. І незважаючи на це, він не дуже швидкий. Важливо, що ми щодня просуваємося вперед і звільняємо території”, — підкреслив президент.

Також ведучий запитав Зеленського, чого Путін добивається, вбиваючи цивільних.

“Зламати (нас). І обираючи цивільні цілі, Путін хотів досягти саме цього — зламати (нас). Цій людині (Путіну — ред.), яка пройшла свій шлях з такими кривавими діями, з усім, що вона говорила, не можна довіряти. Такій людині не можна довіряти, тому що вона вже давно не є людиною”, — зазначив Зеленський.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни