Зеленський: Прямо зараз відбувається нова російська атака дронами – Новини України

Зеленський: Прямо зараз відбувається нова російська атака дронами - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський записав черговий відеозвернення до українців. Він підтвердив, що росіяни почали знову атакувати нашу країну дронами-камікадзе.

– Прямо зараз відбувається нова російська атака дронами – є збитки. Нам вдається збивати частину ракет та дронів. Тільки за 12 годину з 21.00 вечора неділі вдалося знищити 37 іранських «Шахидів» та кілька крилатих ракет, – сказав Зеленський.

Тим часом мешканці низки міст та областей пишуть у соцмережах про вибухи. Зокрема, гучні звуки чути у Київській області. Мери Борисполя та Броварів вже підтвердили, що у небі над містами працює ППО, а голова Київської ОДА Олексій Кулеба закликав людей залишатися у укриттях та не поширювати відео чи фото з місць вибухів.

Про спрацювання ППО інформацію підтвердив голова Черкаської ОДА Ігор Табурець. Чиновник попередив місцевих мешканців про загрозу ракетних ударів. Також повітряну тривогу зараз оголошено в Миколаївській та Одеській областях, але офіційного підтвердження про російські атаки поки що не було.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни