Зеленський повідомив на Генасамблеї ООН про свою “формулу миру”

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна на Генасамблеї ООН запропонувала свою “формулу миру, свій шлях до стабілізації міжнародних відносин”, і запевнив, що світ це “точно почув”. 24 Вересня, 2022, 15:30 Україна Переглядів: 213 “Формула миру” складається з п’яти пунктів.

Про це розповів президент під час відеозвернення увечері 23 вересня, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “УП”.

“Україна запропонувала на Генасамблеї формулу миру, свій шлях до стабілізації міжнародних відносин. І це було точно почуто світом. Реакція на мій виступ на Генасамблеї — цілком позитивна.

Різні країни однаково хотіли почути конкретику. Конкретику про те, як можна відновити мир, як завершити цю війну. Україна представила своє бачення. Чітке, логічне, справедливе й реалістичне”, — розповів Президент.

За словами президента, у “формулі миру” 5 пунктів:

  • Перший — покарання агресора.
  • Другий — захист життя, тобто вся необхідна допомога Україні в обороні.
  • Третій — відновлення безпеки й територіальна цілісність.
  • Четвертий — гарантії безпеки.
  • Пʼятий — рішучість світової більшості досягати всього цього разом з Україною.

Зеленський додав, що Росія у свою чергу знову представила “недолугі виправдання, скарги та постійну брехливу пропаганду, від якої світ давно втомився, але російські представники досі її повторюють”. 

Президент подякував “усім лідерам держав, усім політикам, громадським діячам, культурним і бізнесовим лідерам”, які висловили Україні свою підтримку на Генасамблеї та всіх заходах в Америці цього тижня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни