Зеленський попередив українців про новий масований удар, який готує РФ – Новини України

Зеленський попередив українців про новий масований удар, який готує РФ - Новини України

Фото: President.gov.ua

Відсутність нових масованих атак по енергооб’єктам України свідчить про те, що росіяни можуть завдати удару у будь-яку мить. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму традиційному зверненні до українців.

– Всі ми маємо бути свідомими того, що Росія не відмовилася від цієї своєї тактики терору. Відсутність масованих ракетних ударів говорить лише про те, що ворог до них готується і може вдарити в будь-який час. Хоча очевидно, що і без світла ми добре знаємо, куди стріляти та що звільняти, Росія все одно сподівається на блекаути. Це остання надія терористів…, – сказав голова держави.

За його словами, поки російська сторона має ракети, українцям необхідно бути готовими до будь-яких намірів ворога і не нехтувати правилами безпеки.

– Поки у них є ракети – а вони ще в Росії є, – будь ласка, сприймайте серйозно всі попередження від українського військового командування, від наших Повітряних сил і сигнали повітряної тривоги. На всіх рівнях ми маємо бути готовими до будь-яких ворожих намірів. І зробимо все, щоб пройти цю зиму, – наголосив Зеленський.

З початку війни росіяни завдали по українській енергосистемі 8 масованих ударів. Внаслідок цього постраждала половина наших енергетичних об’єктів, а по всій країні почали застосовувати графіки відключення світла. Востаннє росіяни завдали масованого удару по Україні 5 грудня. Тоді нашим військам вдалося збити 60 ракет із запущених ворогом 70.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни