Зеленський: Понад 6 мільйонів українців досі залишаються без світла – Новини України

Зеленський: Понад 6 мільйонів українців досі залишаються без світла - Новини України

Фото: President.gov.ua

Українським енергетикам вдалося скоротити вдвічі кількість українців, у яких відбуваються відключення електропостачання. На сьогодні залишаються знеструмленими понад 6 тисяч абонентів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Ключове завдання дня сьогоднішнього, як і інших цього тижня, – це енергетика. Від середи й до сьогодні вдалося вдвічі скоротити кількість людей, у яких відключається електрика для стабілізації системи. Станом на цей вечір, відключення тривають у більшості областей та у Києві. Загалом понад 6 мільйонів абонентів. Увечері середи було відключено майже 12 мільйонів абонентів, – сказав Зеленський.

Як зазначив президент, найскладніша ситуація з енергопостачанням зараз у Києві та п’яти областях України. Щоб скоротити кількість аварійних відключень, мешканцям усіх регіонів потрібно зменшити навантаження на електрику.

– Найбільше проблем зараз саме у столиці, а також у Київській області, на Одещині, Львівщині, Вінниччині та Дніпропетровщині. Будь ласка, в усіх регіонах треба, як і раніше, ощадливо споживати електрику. Якщо у вас немає відключення, це не означає, що проблеми вже подолано. Щовечора фіксуються стрибки споживання, які викликають збільшення аварійних відключень. Зараз, як і раніше, треба берегти енергію, – підкреслив голова держави.

Щодо столиці – там залишаються знеструмленими 600 тисяч абонентів. За словами Зеленського, багато киян були без світла понад 20-30 годин. У зв’язку з цим він закликав місцеву владу поставитися серйозніше до ситуації та подбати про роботу “Пунктів незламності”.

Також президент оприлюднив відео, на якому зафіксовано російські атаки щодо енергетичних об’єктів України. Йдеться про масовий удар по нашій країні, які росіяни завдали 23 листопада.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни