Зеленський показав ведучому Беару Гріллсу, як українці виживають під ракетами та без світла – Новини України

Зеленський показав ведучому Беару Гріллсу, як українці виживають під ракетами та без світла - Новини України

Фото: пресслужба

Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Києві з ведучим британського шоу про виживання «Вижити будь-якою ціною» Беаром Гріллсом, який приїхав до України знімати спеціальний епізод. Глава держави показав “Пункти незламності”, куди мешканці столиці можуть прийти під час відсутності електроенергії.

– Беаре Гріллс, дякую за цей візит до України!  Важливо, щоб світ чув правду про боротьбу українців за свою свободу та демократію, про ракетний терор агресора проти наших людей, – написав Зеленський.

Беар Гріллс анонсував спеціальний випуск програми, присвячений виживанню українців в умовах війни. 

– Цього тижня я мав честь побувати у столиці України Києві і провести час із президентом Зеленським. Це був досвід для мене, як жоден інший раніше. Оскільки країна наближається до зими, а її інфраструктура піддається атаці, виживання для мільйонів людей стає реальною щоденною боротьбою. Завдяки цій спеціальній програмі світ побачить той бік президента Зеленського, який ніколи раніше не показували. Те, що я хотів запитати, це те, як він справляється з цим… Я отримав набагато більше. Програма незабаром. Дякуємо Володимиру Зеленському за гостинність у такий важкий час. Тримайтеся, – написав Гріллс в Інстаграмі.

Програма «Вижити будь-якою ціною» виходить на каналі Discovery Channel з 2006 року. Ведучий спецназівець Беар Гріллс висаджується у диких місцях і показує глядачам, як вижити і знайти допомогу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни