Зеленський пояснив, навіщо Україна націоналізувала компанії олігархів – Новини України

Зеленський пояснив, навіщо Україна націоналізувала компанії олігархів - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський підтвердив, що Україна націоналізувала на період дії військового стану п’ять великих компаній, пов’язаних із українськими олігархами. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

– Наша відсіч ворогу має бути максимально ефективною та злагодженою. На засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача ухвалено рішення про перехід у власність держави активів стратегічно важливих підприємств: АТ «Мотор Січ», ПрАТ «Запоріжтрансформатор», ПрАТ «АвтоКрАЗ», ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта», – повідомив Зеленський.

За його словами, таких заходів було вжито для допомоги у забезпеченні потреб сектору оборони в умовах повномасштабної війни в нашій країні.

– Такі кроки, необхідні для нашої держави в умовах війни, здійснюються згідно чинних законів і допоможуть забезпечувати нагальні потреби нашого сектору оборони. У ці важкі часи маємо направити всі сили задля звільнення нашої землі та людей, підтримки української армії, – наголосив він.

Про те, що ПАТ “Укрнафта”, ПАТ “Укртатнафта”, АТ “Мотор Січ”, ПрАТ “АвтоКрАЗ” та ПрАТ “Запоріжтрансформатор” переходять у власність держави, повідомив 7 листопада секретар РНБО Олексій Данилов. За його словами, після завершення військового стану в Україні власникам компаній Костянтину Жеваго, Ігорю Коломойському, В’ячеславу Богуслаєву та Костянтину Григоришину повернуть акції компаній або виплатять компенсацію розміром у їхню вартість.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни