Зеленський поговорив із головою Єврокомісії – обговорили посилення санкцій проти РФ – Новини України

Зеленський поговорив із головою Єврокомісії – обговорили посилення санкцій проти РФ - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів розмову із головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Сторони обговорили низку тем, серед яких тиск на Росію. Про це голова держави повідомив у своєму зверненні до українців.

– Говорив сьогодні з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, зокрема про енергетичну підтримку України. Я поінформував про наслідки удару держави-терориста. Я вдячний пані Урсулі за допомогу. Звичайно, ми обговорили питання тиску на Росію за терор. Санкційний тиск. Як розширити санкції, – сказав президент.

У розмові з головою Єврокомісії Зеленський наголосив, що внаслідок масованого удару по Україні Запорізька АЕС знову виявилася від’єднаною від мережі.

– Це критична ситуація. І Росія навмисно йде створення таких критичних ситуацій на наших атомних об’єктах. Це вже за визначенням означає, що Росія може бути сумлінним учасником будь-яких відносин у атомної сфері. А значить, чим швидше російська атомна галузь опиниться під санкціями, тим безпечніше буде світові, – наголосив він.

Як зазначив президент, співрозмовниця позитивно оцінила прогрес нашої держави на антикорупційному напрямі. Зокрема, затвердження антикорупційної стратегії та призначення нового директора НАБУ, що є важливим у контексті євроінтеграції України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни