Зеленський подякував ЗСУ за “поповнення обмінного фонду” та просування у Бахмуті – Новини України

Зеленський подякував ЗСУ за "поповнення обмінного фонду" та просування у Бахмуті - Новини України

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Головною темою для обговорення стало просування наших військових на напрямках “Хортиця” та “Таврія”. Про це йшлося у зверненні голови держави.

– Бої жорсткі, але наш рух є, і це дуже важливо. Втрати у ворога такі, як нам треба. І хоча погода у ці дні несприятлива – дощі наше завдання ускладнюють, але все одно фортеця наших воїнів дає результат, і я дякую за це кожному, хто зараз у бою, кожному, хто підтримує наші бойові бригади на відповідних напрямках, – сказав президент.

У своєму зверненні Зеленський подякував українським захисникам за деокупацію наших населених пунктів та поповнення обмінного фонду російськими солдатами. Також глава держави наголосив на просуванні ЗСУ на Бахмутському напрямку.

– Окремо вдячний за Бахмут – збільшуємо наш контроль у цьому напрямі, – наголосив він.

Напередодні в Міноборони заявили, що під час наступальних дій українські війська просунулися на 6,5 кілометрів, внаслідок чого взяли під свій контроль 90 квадратних кілометрів територій. Минулого тижня нашим бійцям вдалося звільнити від ворога 7 населених пунктів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни