Зеленський після обстрілу Дніпра та Умані закликав передати Україні більше ППО та зброї – Новини України

Зеленський після обстрілу Дніпра та Умані закликав передати Україні більше ППО та зброї - Новини України

Фото: t.me/dsns_telegram

Під час масованої атаки 28 квітня російська армія запустила Україною 23 ракети. З них – 21 була збита нашими захисниками. Про це повідомив глава держави Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

– Сьогодні нашим Повітряним силам вдалося збити більшість російських ракет – 21 із 23. Якби не це, державі-терористу вдалося б забрати набагато більше жертв, більше життів, – заявив Зеленський.

Як зазначив президент, черговий російський терор доводить, що зупинити його можна лише за допомогою зброї.

– І це знову доводить, що зупинити терор та врятувати людей можна лише зброєю. ППО, сучасна авіація, без якої немає цілком ефективної ППО. Артилерія, бронетехніка. Все, що необхідно, щоб забезпечити безпеку нашим містам, нашим селам як у тилу, так і на передовій. Щоб повернути безпеку і нашим людям, які поки що, на жаль, на окупованій території. Тимчасово. Нікого не можемо залишити у владі російського зла, – наголосив він.

Російські війська завдали чергового масованого удару по Україні 28 квітня. В результаті російські ракети потрапили до житлових будинків у Дніпрі та Умані. Жертвами атаки багатоповерхівки в Умані вже стали 23 особи, серед загиблих – четверо дітей. У Дніпрі загинули загинули 2-річна дівчинка та 31-річна жінка, ще кілька людей отримали поранення.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни