Зеленський підтвердив визволення 8 населених пунктів на Херсонщині – Новини України

Зеленський підтвердив визволення 8 населених пунктів на Херсонщині - Новини України

Президент Володимир Зеленський розповів про успішне просування українських захисників на фронті. За його словами, за цей тиждень нашим воїнам вдалося деокупувати десятки сіл та міст. Про це йшлося у традиційному зверненні голови держави.

– Від російського псевдореферендуму звільнено вже десятки населених пунктів лише за цей тиждень. Це на Херсонщині, Харківщині, Луганщині та Донбасі разом, – сказав Зеленський.

За його словами, на півдні України ЗСУ досить швидко і потужно просуваються в рамках контрнаступної операції. Голова держави назвав 8 населених пунктів на Херсонщині, які звільнені від росіян.

– Зокрема, з військових відомостей з Херсону: звільнено від окупанта та стабілізовано населені пункти Любимівка, Хрещенівка, Золота Балка, Біляївка, Українка, Велика та Мала Олександрівки та Давидів Брід. І це ще далеко не повний перелік… Наші воїни не зупиняються. І це лише питання часу, коли виженемо окупанта з усієї нашої землі, – зазначив президент.

Напередодні у мережі з’явились відео з українськими військовими, на яких вони увійшли до низки українських сіл на Херсонщині. Голова Офісу президента Андрій Єрмак інформацію не підтвердив, але натякнув, що наші війська деокупували щонайменше 5 населених пунктів. Він опублікував пост із п’ятьма емодзі у вигляді українського прапора та один – у вигляді кавуна.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни