Зеленський передав Конгресу США бойовий прапор з Бахмута, який підписали бійці “десятки”

Президент України Володимир Зеленський передав представникам Конгресу Сполучених Штатів бойовий прапор, привезений з Бахмута.

За інформацією myirpin.link, Володимир Зеленський під час виступу в Конгресі США зазначив:

“Наші герої дали мені прапор тих, хто захищає Україну, Європу, світ ціною свого життя.

Вони просили передати цей прапор вам, американському Конгресу, членам Палати… чиї рішення можуть врятувати мільйони людей.

Нехай ці рішення будуть прийняті. Нехай цей прапор буде з вами, пані та панове.

Цей прапор є символом нашої перемоги в цій війні. Ми стоїмо. Ми переможемо, то му що ми об’єднані – Україна, Америка, увесь вільний світ”.

Напередодні українські військовослужбовці в Бахмуті передали Президентові Володимиру Зеленському синьо-жовтий прапор зі своїми підписами для Конгресу США. Глава держави заявив, що це буде натяк щодо потреб України у посиленій підтримці з боку американських партнерів. Прапор підписали і бійці коломийської “десятки”.

“У нас непроста ситуація, ворог збільшує свою чисельність. Наші хлопці більш сміливі, і треба посилена зброя. Ми передамо Конгресу, передамо Президенту США від хлопців вдячність за їх підтримку. Але цього замало. Це такий натяк: цього замало”, — розповів Зеленський.

У межах візиту до США Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Палати представників Конгресу Ненсі Пелосі, інформує пресслужба Президента України.

Глава держави подякував Ненсі Пелосі за лідерство в питанні надання Україні та українському народові підтримки в усіх можливих проявах.

Він зауважив, що виступатиме в Конгресі англійською на знак шани та вдячності великому американському народові, який із першого дня підтримує Україну в боротьбі за свободу та спільні демократичні цінності.

Президент наголосив, що Конгрес США є великим другом українського народу та свободи нашої країни.

Глава держави висловив сподівання на продовження міцної двопалатної та двопартійної підтримки України в Конгресі, завдяки чому наша країна одержує таку необхідну військову, фінансову й гуманітарну допомогу.

Ненсі Пелосі під час брифінгу зазначила, що це величезний привілей і гордість — вітати Президента Володимира Зеленського в Капітолії.

«Ви відвідуєте нас у час, коли Конгрес готує черговий важливий раунд безпекової, гуманітарної та економічної допомоги. Сподіваюся, протягом 48 годин це станеться», – сказала вона.

Спікер Палати представників також привітала рішення Президента Джозефа Байдена про надання Україні ЗРК Patriot, додаткових HIMARS та іншої важливої військової допомоги.

Фото: www.president.gov.ua

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни