Зеленський: Обмеження проти атомної галузі РФ мають стати частиною глобальних санкцій – Новини України

Зеленський: Обмеження проти атомної галузі РФ мають стати частиною глобальних санкцій - Новини України

Фото: t.me/OP_UA

Президент Володимир Зеленський прокоментував запровадження санкцій проти 200 громадян Росії. За його словами, під обмеження потрапили особи, які працюють на російську атомну галузь. Про це йшлося у зверненні голови держави.

– Є черговий санкційний крок нашої держави проти атомної галузі держави-терориста. Своїм указом я ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти 200 осіб, які працюють на російську атомку. Ми робимо все, щоб санкції проти російської атомної галузі стали частиною глобальних санкцій проти Росії за війну, – заявив Зеленський.

Президент нагадав, що колись санкції по нафті з РФ теж здавалися непростими, але вже зараз чинні.

– Це непросто. Є певний спротив. Але був час, коли й інші обмеження проти Росії здавалися непростими. Здавалися. Зараз вони вже чинні. Наприклад, щодо нафти та нафтопродуктів з Росії. Усі елементи російської системи, які залучені до війни, до забезпечення терору та фінансування агресії, мають бути ізольовані від світової системи, – наголосив він.

Указ про набуття чинності рішення РНБО про розширення списку санкцій президент Володимир Зеленський підписав 12 лютого. Згідно з документом, під обмеження потрапили 199 громадян Росії та один українець-колаборант. Серед них – помічник президента Росії Володимира Путіна Юрій Ушаков, начальник державно-правового управління президента РФ Лариса Бричова, співробітники «Росатому» та його «дочок».

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни