Зеленський обговорив з Макроном підсумки його поїздки до Китаю – Новини України

Зеленський обговорив з Макроном підсумки його поїздки до Китаю - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

У суботу, 15 квітня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі своїм французьким колегою Еммануелем Макроном. Про це повідомляє Telegram глави держави.

– Провів майже півторагодинну розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном. Висловив подяку за осуд жахливої, нелюдської кари українського воїна російськими військовими злочинцями, – написав Зеленський. – Обговорили підсумки недавнього візиту Макрона до Китаю. Розповів про ситуацію на фронті та подальші наміри щодо звільнення всіх наших територій. Наголосив намір Франції ще більше посилити важливу підтримку України на полі бою, – додав президент.

Зеленський зазначив, що обговорили з президентом Франції також підготовку до Вільнюського саміту НАТО в липні цього року та його очікувані результати, зокрема, про необхідність отримання Україною дієвих гарантій безпеки ще до вступу нашої країни до Альянсу. До того ж окремо приділили увагу реалізації української “формули світу”.

Макрон відвідав Китай із триденним візитом на початку квітня. Голова КНР Сі Цзіньпін 6 квітня зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном. Головною темою обговорення стала війна в Україні та небезпека ескалації військового конфлікту у центрі Європи.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни