Зеленський не виключає, що в Україні можуть продовжити націоналізацію компаній – Новини України

Зеленський не виключає, що в Україні можуть продовжити націоналізацію компаній - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що надалі у власність держави можуть перейти й інші українські компанії. Про це йшлося у його зверненні.

– Сьогодні було оголошено про рішення щодо деяких українських підприємств. Деякі з них майже не працювали. Тепер працюватимуть усі. В оборону. Це ремонт та виробництво техніки, забезпечення сил оборони, робота з відновлення нашої інфраструктури. Комплексне завдання, яке можна виконати лише через систему військово-державного управління. Я не виключаю інших подібних рішень, – сказав президент.

Українська влада ухвалила рішення про націоналізацію 5 українських компаній – ПАТ “Укрнафта”, ПАТ “Укртатнафта”, АТ “Мотор Січ”, ПрАТ “АвтоКрАЗ” та ПрАТ “Запоріжтрансформатор”. Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що після закінчення військового стану в країні власникам компаній буде повернуто акції або їхню вартість грошима. Передані у власність держави компанії належать відомим бізнесменам – Костянтину Жеваго, Ігорю Коломойському, В’ячеславу Богуслаєву та Костянтину Григоришину.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни