Зеленський: Не постачаючи Росії зброю Китай вже допомагає світу – Новини України

Зеленський: Не постачаючи Росії зброю Китай вже допомагає світу - Новини України

Фото: President.gov.ua

Україна зараз не має потужної комунікації з Китаєм, як до початку російського вторгнення. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю французьким журналістам.

– До повномасштабного вторгнення комунікації між нашими державами на різних рівнях були. Про це свідчить великий товарообіг між Україною та Китаєм. Напевно, найбільша для України, якщо порівнювати з іншими державами… На жаль, зараз у нас немає потужної комунікації з Китаєм. Я про це шкодую, – заявив Зеленський.

За його словами, Китай має великий геополітичний вплив на Росію, і Київ хотів би, щоб Пекін сприяв припиненню агресії РФ. Водночас, голова держави вважає, що Китай допомагає миру, не надаючи зброї росіянам.

– Росія не на всіх звертає увагу, на Китай вона звертає увагу. Тому я хотів би, щоб Китай був на нашому боці. Але зараз ми бачимо, що Китай посідає позицію балансування десь посередині. І я вдячний, що Китай не продає зброю Російській Федерації. Тим, що вони не відправляють зброю Росії, вони вже допомагають світу, – наголосив він.

Президент упевнений, що об’єднання США, Євросоюзу, Британії та Китаю напевно змусило б Росію припинити агресію проти України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни