Зеленський: На Дніпропетровщині ЗСУ збили 8 “Шахедів”, а на півдні – дві ракети – Новини України

Зеленський: На Дніпропетровщині ЗСУ збили 8 "Шахедів", а на півдні - дві ракети - Новини України

Фото: president.gov.ua

За останню добу нашим військам вдалося збити вісім іранських дронів та дві ракети “Калібр”, випущені російськими солдатами. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні.

– Протягом цієї доби в більшості регіонів нашої держави кілька разів оголошувалася повітряна тривога. Є збиті «Шахеди», є збиті «Калібри». Зокрема, вісім «Шахедів» збито підрозділом 301-го Нікопольського зенітного ракетного полку. Два «Калібри» знищені підрозділами повітряних командувань «Південь» і «Центр». Я дякую вам, воїни, за цей результат!, – сказав Зеленський.

Як зазначив голова держави, на півдні України наші захисники продовжують знищувати російських окупантів та їхню техніку. Тим часом на Донбасі тривають запеклі бої.

– Найбільш жорстокі бойові дії протягом усього цього тижня зосереджені на Донбасі – це Бахмут та Соледар. Тримаємо наші позиції, – наголосив він.

Водночас Зеленський зазначив, що на всіх лініях фронту російська армія зазнала величезних втрат. За його словами, втрати в техніці та живій силі ворога можуть бути більшими для Росії, ніж у двох чеченських війнах.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни