Зеленський двічі збирав Ставку – обговорювали ситуацію на фронті – Новини України

Зеленський двічі збирав Ставку – обговорювали ситуацію на фронті - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський уперше провів засідання Ставки верховного головнокомандувача у подвійному форматі. У повному складі на порядку денному була ситуація на Донбасі, де Росія намагається посилити тиск. Про це голова держави повідомив у вечірньому зверненні.

– Спочатку – традиційний повний склад Ставки. Розглянули ситуацію на фронті, спроби Росії посилити тиск на Донбасі. Забезпечення армії. Підготовка кадрів та інші питання постійної уваги Ставки, – сказав Зеленський.

Цього ж дня президент провів ще одне засідання Ставки, але вже у “вузькому колі”. За його словами, учасники засідання обговорили значні питання.

– У другій половині дня – додаткова зустріч членів Ставки у вузькому форматі. Для особливо значущої розмови. Ми не залишимо без нашої відповіді жодних агресивних дій окупанта. Ворог у специфічній стадії, коли стратегічно програш Росії вже зрозумілий. Але тактично вони мають ще ресурс для спроб наступальних дій. Вони шукають варіанти, щоб спробувати змінити хід війни і намагаються поставити на службу агресії потенціал усіх територій, які вони поки що контролюють, – наголосив він.

Як зазначив голова держави, українській стороні необхідно продовжувати забезпечення армії та всіх захисників необхідною зброєю та обладнанням, закликаючи мир до посилення військової допомоги. Також президент наголосив на необхідності щомісячного відчутного глобального тиску на Москву. За його словами, це завдання важке, але ворог має вийти з цієї стадії значно ослабленішим, ніж вони передбачають для себе в найгірших сценаріях.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни