Зеленський: Час із вересня по грудень буде періодом рішень – Новини України

Зеленський: Час із вересня по грудень буде періодом рішень - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/

Президент Володимир Зеленський звернувся до послів України та озвучив п’ять основних завдань для них. Про це він заявив під час свого звернення.

– Час із вересня по грудень буде періодом рішень. Відповідальні рішення – і для України, і для всієї Європи, і для глобальної безпеки. Мусимо так підготувати рішення цього півріччя, щоб кожне було синьо-жовтим, нашим, українським, національним – і всі наші рішення, і рішення разом із партнерами, і рішення на рівні міжнародних інституцій, – сказав президент.

Він заявив, що для керівників зарубіжних дипломатичних установ України є п’ять основних орієнтирів – форма миру, зброя та санкції, інтеграція України з ЄС та НАТО, гарантії безпеки та політика сусідства, економіка та відновлення, а також наші люди як в Україні, так і за кордоном у країнах вашої роботи.

– Є країни, які можуть допомогти з безпековими та політичними пунктами Формули світу, із питаннями справедливості. Є країни, чиї гуманітарний вплив, роль та традиція у міжнародних відносинах здатні допомогти з поверненням українських дітей, які були депортовані силою до Росії, з поверненням бійців, військових та цивільних наших полонених, – наголосив Зеленський.

У ніч проти середи, 2 серпня, російські війська знову масово атакували Україну. Вибухи було чутно в Одесі, Києві, Київській області, працювала ППО. Основний удар російських дронів-шахедів припав на портову інфраструктуру Одеської області, почалися пожежі, пошкоджено елеватор.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни