Здатність України зберегти військову ініціативу залежить від спецоперацій зимою, – ISW – Новини Галича

Армія України прагне продовжувати звільняти території.

Здатність України зберегти військову ініціативу та продовжити темп своїх поточних оперативних успіхів залежить від того, чи українські сили продовжуватимуть проводити послідовні операції впродовж зими 2022-2023 років.

Про це пишуть аналітики американського інституту введення війни (ISW), передає УНН.

Росія втратила ініціативу влітку 2022 року після кульмінації її наступу на Донбасі. З серпня 2022 року українські війська здобули та утримали ініціативу та з того часу проводять серію успішних послідовних операцій. Україна звільнила більшу частину Харківської області у вересні, місто Херсон у листопаді. І наразі створює умови для подальших українських наступів в інших місцях цієї зими.

Послідовні операції є ключовою частиною розробки кампанії в Україні. Низка послідовних українських контрнаступальних операцій у Харківській та Херсонській областях демонструє неабияку майстерність оперативного планування українських військових. Радянське оперативне мистецтво підкреслює, що військові можуть досягти своїх стратегічних цілей лише завдяки сукупному оперативному успіху послідовних операцій, які в ідеалі мають проводитися без операційних пауз між ними.

  • Нещодавні офіційні українські заяви ясно показують, що дизайн кампанії України розроблений таким чином, щоб дозволити серію послідовних операцій позбавити Росію ініціативи, перемогти російську армію та звільнити більше території України.

    Читайте також: Окупанти масово зносять багатоповерхівки у Маріуполі

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни