Збройні сили України підтвердили ракетний удар на Франківщині – тип і кількість ракет уточнюється

Новини

Збройні сили України підтвердили ракетний удар на Франківщині – тип і кількість ракет уточнюється

Сьогодні

Росія завдала ударів по підземному складі ракет та авіаційних боєприпасів українських військ у населеному пункті Делятин Івано-Франківської області. Інформація про тип випущених ракет та дані про постраждалих уточнюються, інформує КУРС із посиланням на коментар речника Командування Повітряних сил ЗС України Юрія Ігната в УП.

“Справді ворог завдав удару по наших складах зберігання, які вже були вказані. Тип ракети буде ще встановлено. У нас є пошкодження, є руйнація. Є детонація боєприпасів. Постраждалі уточнюються”, – сказав Юрій Ігнат. 

Водночас поки що командування Повітряних сил ЗС не може підтвердити чи спростувати інформацію щодо заяв росіян про удар авіаційним ракетним комплексом “Кинжал”. 

“Україна, на жаль, стала полігоном для випробування всього арсеналу ракентногго озброєння Росії. Вони застосовують ракети, які летять дві тисячі кілометрів, п’ять з половиною тисяч кілометрів по дальності – це і крилаті ракети, і оперативно-тактичні комплекси “Іскандер”, крилаті ракети “Калібр” та інші Х-101, Х-55, Х-555. Була заява про “Кинжал”, яким росіяни вихваляються. Ми не знаємо, яка насправді була ракета. Поки що не можемо підтвердити”, – сказав речник.

Деталі: У той же час, місцеві жителі Делятина на Франківщині повідомляють УП, що наразі ситуація в селі спокійна. 

Дослівно: “Ні вогню, ні диму, ні воронок у селі не видно”. 

Що передувало: 19 березня міноборони РФ заявило, що російські військові застосували гіперзвукові ракети комплексу “Кинжал” для знищення підземного військового складу на заході України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни