Збірна України за участі калушанки здобула другу перемогу у кваліфікації чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3, до якої увійшла вихованка калуської школи баскетболу Оксана Моллова, здобула другу перемогу у кваліфікації чемпіонату Європи в румунській Констанці. 11 Червня, 2023, 09:00 Калуш Переглядів: 177 Оксана Моллова допомагає збірній Україні перемагати Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Після перемоги над Сербією (10:5) українки здобули і другу свою перемогу, обігравши Данію 16:4, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу БК “Франківськ-Прикарпаття”.

Збірна України вважалась фаворитом матчу і довела цей статус, контролюючи хід гри з перших хвилин. Суперниці свої перші очки набрали наприкінці 8-ї хвилини за рахунку 14:0 на користь України.

Наступну гру жіноча збірна України проведе вже сьогодні, 11 червня, о 10:45: дівчата зіграють проти фаворита групи збірної Іспанії.

В жіночій сітці напряму у фінальну частину виходять переможниці груп А та В, в яких зіграють по п’ять команд. Третю путівку на чемпіонат Європи розіграють команди, які посядуть другі місця в групах.

Відбір на ЧЄ-2023. Жінки (м. Констанца, Румунія)

Україна — Данія 16:4. Ляшко 4 (1 дальній), Філевич 6 (2 штрафних), Моллова 1, Уро-Ніле 5 (1 дальній, 1 штрафний)

Довідка. Оксана Моллова — тричі чемпіонка жіночої Суперліги України (2013/2014, 2014/2015, 2020/201), переможниця регулярного сезону чемпіонату Казахстану (2012/2013), MVP фінальної серії жіночої Суперліги України за версією eurobasket.com (2014/2015), найкращий форвард жіночої Суперліги України (2014/2015).

Калушанка виступала за національну збірну України, збірні України U-18 і U-20, збірну України 3×3.