Збірна України стала другою “найсильнішою нацією світу”

Збірна України стала другою “найсильнішою нацією світу”

Завершився командний чемпіонат світу у середній ваговій категорії за звання “Найсильніша нація світі”, який проходив у німецькому місті Ландсхуд.

Так, збірна України за результатами семи вправ здобула друге місце. Про це повідомив Володимир Пиндус, шестиразова найсильніша людина Прикарпаття, рекордсмен України, пауерліфтер і тренер, пише Галка.

“Ще в історії не було такого великого бажання перемогти, як це було вчора. Однак спорт вищих досягнень не пробачає не повної віддачі підготовці. Війна внесла корективи у життя кожного Українця в тому числі і кожного спортсмена нашої збірної. Спортивна фортуна теж вчора була не на нашій стороні. Це все звичайно не виправдання. Збірна Чехії перемогла і до наступного року гордо матиме звання “НАЙСИЛЬНІША НАЦІЯ СВІТУ”, – повідомив Пиндус.

За його словами, він підготував двох спортсменів – Валерія Газаєва та Олександра Дубового, які брали участь на цьому чемпіонату світу.


“Показаними результатами в окремих дисциплінах задоволений, але побачив і недопрацювання. Все виправимо і повернемося наступного року значно сильнішими”, – додав франківець.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни