Завтра Прикарпаття попрощається з Героєм України Дмитром Коцюбайлом “Да Вінчі”

На Прикарпатті відбудеться прощання з легендарним Дмитром Коцюбайло, другом “Да Вінчі”, сином, коханим, рідним, братом, побратимом. 08 Березня, 2023, 13:19 Прикарпаття Переглядів: 280 Героя України поховають 10 березня в столиці України. Вічна пам’ять і слава Герою! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Прощання відбудеться в селі Бовшів Івано-Франківського (раніше — Галицького) району 9 березня 2023 року о 12:00 в будинку культури, опісля — в церкві.

Поховання відбудеться 10 березня в столиці України Києві, повідомив у соцмережі Вадим Коцюбайло.

27-річний легендарний командир штурмової бригади Дмитро Коцюбайло “Да Вінчі” загинув 7 березня на обороні Бахмута.

Він був першим в історії незалежної України добровольцем, якого відзначено званням Героя України.

Герою з Прикарпаття в листопаді минулого року виповнилося 27. На фронт він пішов просто з Майдану у 18 років, кинувши навчання в художньому коледжі.

Активний учасник Революції гідности. Учасник російсько-української війни, зокрема — командир взводу добровольців (2014) та роти (2015). У 2014 році отримав важке поранення в Пісках Донецької области, після одужання повернувся на фронт.

17 березня 2016 року призначений командиром 1-шої окремої штурмової роти «Вовки Да Вінчі» ДУК ПС, яка переформатована в батальйон.

Фотограф Костянтин Ліберов оприлюднив останні світлини командира штурмової бригади, Героя України, 27-річного Дмитра Коцюбайла і розповів, як загинув легендарний воїн.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни