Завтра до Калуша пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру

Передача Вифлеємського вогню миру –– символу перемоги світлом над темрявою –– відбудеться 15 грудня о 19:30 на площі Героїв. Передплатити газету «ВІКНА» на 2025 рік можна ТУТ! 14 Грудня, 2024, 14:00 Калуш Переглядів: 230 Ілюстроване фото. Пластуни запрошують жителів міста і всіх охочих приходити зі своїми лампадками Реклама Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Отримати Вогонь, який скаути запалюють у Вифлеємі і передають від країни до країни, можуть всі охочі, інформують “Вікна” з посиланням на організацію “Пласт”.

Пластуни запрошують жителів міста і всіх охочих приходити зі своїми лампадками, щоб отримати Вогонь.

Скаутська традиція поширення Вифлеємського вогню щороку нагадує про важливість добрих справ і допомоги іншим, особливо тим, хто не може святкувати Різдво вдома.

Цього року осередок Пласту планує віднести вогонь в геріатричний та реабілітаційні центри, відвідати волонтерські організації.

Також Вогонь обовʼязково поширять і на передову разом із подарунками для пластунів-захисників і захисниць. Долучитися до збору подарунків може кожен. Деталі тут.

В естафеті з передачі Вифлеємського вогню пластуни — українські скаути — беруть участь уже понад 30 років. Сьогодні, у часі війни, цей Вогонь стане особливим символом перемоги світла над темрявою, добра над злом. Запрошуємо всіх українців, за можливості, принести Вифлеємський вогонь у свій дім і поділитися цим теплом з іншими.

Памʼятаймо, що світлом подолаємо темряву!

Довідка:

Пласт — український скаутинг, найбільша молодіжна організація України. Вже 112 років Пласт виховує свідомих, відповідальних громадян і провідників українського суспільства.

Вифлеємський Вогонь Миру —  міжнародна скаутська традиція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного Вогню, запаленого у Вифлеємі. Акція заснована 1986 року як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. Першими ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — інших країн. До України Вогонь вперше потрапив завдяки пластунам у 1992 році.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни