Заволодіння понад 300 000 грн при будівництві амбулаторії на Прикарпатті – судитимуть підрядника

Слідством встановлено, що у 2019 році одна із селищних рад Коломийського району  уклала із суб’єктом господарювання договір щодо виконання робіт з будівництва амбулаторії сімейної медицини, вартістю 7 млн 547 тис. грн. 30 Вересня, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 205 За вказане правопорушення чоловіку  загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі. За процесуального керівництва Коломийської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та  скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб, вчиненого у великих розмірах, та службового підроблення (ч.4 ст. 191, ч.2 ст. 366 КК України ), повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.
Слідством встановлено, що у 2019 році одна із селищних рад Коломийського району  уклала із суб’єктом господарювання договір щодо виконання робіт з будівництва амбулаторії сімейної медицини, вартістю 7 млн 547 тис. грн.
У подальшому директор товариства вніс до актів виконаних робіт неправдиві відомості, відобразивши дані про роботи, які фактично виконані не були.
Внаслідок цього на рахунки товариства із бюджету було безпідставно перераховано понад 300 000 грн.
За вказане правопорушення чоловіку  загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни