Заволодіння понад 200 000 грн при будівництві амбулаторії на Прикарпатті: екскерівника технагляду підозрюють у пособництві

Заволодіння понад 200 000 грн при будівництві амбулаторії на Прикарпатті: екскерівника технагляду підозрюють у пособництві

За процесуального керівництва Калуської окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому начальнику відділу якості та здійснення технічного нагляду УКБ в Івано-Франківській області за фактом пособництва у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб та у службовому підробленні (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, здійснюючи технічний нагляд за будівництвом амбулаторії у Рожнятівському районі, за попередньою змовою з директором приватного підприємства, заволоділи бюджетними коштами.

Він незаконно засвідчив неправдиві відомості щодо об’ємів виконаних робіт, надавши їм статусу офіційного документу, що стало підставою для перерахунку коштів.

Про це інформує “Галку” пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.

Як з’ясувала прокуратура, в актах виконаних робіт відображено дані про роботи, які виконані не були, а підприємство безпідставно отримало понад 202 000 грн.

Підрядні роботи проводило приватне підприємство, на рахунки якого з бюджету було перераховано понад 8 млн 290 тис. грн.

Обвинувальний акт щодо директора підприємства перебуває на розгляді в суді. За вказане правопорушення передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни