Завершилося facebook-голосування за нову назву вулиці Чехова у Калуші

Опитування щодо нової назви вулиці Чехова стартувало у соціальній мережі facebook 9 січня і тривало впродовж тижня. 18 Січня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 262 Дошку Михайлові Коломийцеві відкрили 2017 року на проспекті Лесі Українки, 16а, де він проживав Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На початку опитування було запропоновано назву вулиці від краєзнавців і науковців — вулиця Михайла Коломийця (прикарпатський краєзнавець, публіцист, журналіст, громадський діяч). Користувачі мали можливість додавати свої варіанти, інформують “Вікна”.

За варіанти для перейменування вулиці Чехова уподобання всіх тих, хто голосував (45 осіб), розділились наступним чином:

  1. Вул. Михайла Коломийця — 66%;
  2. Вул. Івана Багряного — 32%.

Одна людина (2%) проголосувала за те, щоб залишити назву вулиці Чехова.

Наступним етапом громадського обговорення щодо перейменування вулиці Чехова буде офіційне опитування громади за допомогою електронних консультацій на сайті Калуської міської ради.

Нагадаємо, у Калуші визначили перелік з десяти вулиць, які першочергово підлягають перейменуванню, — це вулиці Глінки, Дружби, Іскри, Ломоносова, Менделєєва, Рилєєва, Пушкіна, Чайковського, Черняховського, Чехова. По всіх вулицях facebook-голосування вже завершилося та визначилися найбільш рейтингові варіанти їхніх нових назв.

Щодо жодної з вулиць офіційне опитування через сервіс електронних консультацій станом на 18 січня не відкрите.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни